Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12841
Stary 02.07.2009, 21:48
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Ale fakty są takie, że gdyby powiedział:

- Słuchaj Jacek, mam szybkiego napastnika, 19 lat, bardzo ciekawy okaz, za pół roku pewnie będą się o niego biły największe kluby, ale jest jeden problem - kosztuje 600 tysięcy Euro.

To Jacek by mu odpowiedział:

- Nie, nie. Stadion trzeba wydzierżawić, nie mamy wolnych środków, ale jak znajdziesz kogoś " z kartą w ręku" z kontraktem do 100 tysięcy euro to wal.

Bo tacy obiecujący zawodnicy z regułą kosztują, albo już są podpisani przez największych : )
Tylko to nie zalezy od Bednarza. Jakby mial 1mln euro na na napastnika to moglby go wydac, jak nie ma trzeba szukac darmowych. Juz dla samego Marcelo warto bylo testowac zawodnikow z karta w reku.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując