|
moge sie dowiedziec skad sie wziela ta powszechna na forum sympatia dla Nurkovicia oraz wiara w jego ponadprzecietne umiejetnosci?
Bo mi sie wydaje ze bierze sie wprost z niecheci do Kazimierskiego i jego warsztatu...
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez IpkiS_Samo_zŁo : 02.07.2009 o godz. 21:43.
TRZY NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE MIASTA...
... TRZY NAJWSPANIASZE POLSKIE KLUBY....
|