Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12836
Stary 02.07.2009, 21:24
Widzicie To był Hit Transferowy a nie jakiś C.Ronaldo z Manchesteru do Realu czy jakiś tam Kaka
Zobaczycie jak będziemy go sprzedawać... to nikt wtedy go nie będzie chciał puścić z Wisły
Odpowiedz cytując