Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
12836
02.07.2009, 21:24
Widzicie
To był Hit Transferowy a nie jakiś C.Ronaldo z Manchesteru do Realu czy jakiś tam Kaka
Zobaczycie jak będziemy go sprzedawać... to nikt wtedy go nie będzie chciał puścić z Wisły
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100