|
Mnie to już nawet nie cieszy fakt wygranej, mnie cieszy to że nie ma po raz kolejny kompromitacji, bo zawsze było tak że ta 4. drużyna z naszej ligi olewała puchary i potem odpadała z jakimiś Łotyszami czy Białorusinami. Teraz przynajmniej się chłopaki z Polonii zmobilizowały i nie dają d*py
|