Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2505
Stary 02.07.2009, 21:03
Na razie do września i do fazy grupowej zasada jest taka:
zwycięstwo - 1 pkt
remis - 0.5 pkt

Cel minimum dla Polski 5 punktów(średnia wszystkich zespołów)

Jak Polonia wygra dziś i za tydzień. Potem nie mam wątpliwości, że dwa razy pyknie Sanmarińczyków.
I okaże się, że nasz najsłabszy zespół już swój wkład 4 punkty na 5 prawie z miejsca wypełni
Odpowiedz cytując