Cytat:
!!IRIVER!! napisał(a):
Niesamowite... kibicują polskiemu klubowi! :o pamiętam, jak rok temu grał Lech to tylko fart, fart, fart, szkoda, że wygrali, etc...
Bo Lech miał farta
|
Bo inaczej sie kibicje polskiemu zespołowi kiedy Wisła jest jescze w grze.
Co do meczu, to świetnie, Polonia już sobie zapewnia awans na wyjeździe. Pkt do rankingu chyba nie traci jakby zremisowała 2 mecz no nie? Zobaczymy co będzie w 3 rundzie.