Wyświetl pojedynczy post
Perel
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 02.07.2009, 20:59
Cytat:
!!IRIVER!! napisał(a):
Niesamowite... kibicują polskiemu klubowi! :o pamiętam, jak rok temu grał Lech to tylko fart, fart, fart, szkoda, że wygrali, etc...
Bo Lech miał farta
Bo inaczej sie kibicje polskiemu zespołowi kiedy Wisła jest jescze w grze.
Co do meczu, to świetnie, Polonia już sobie zapewnia awans na wyjeździe. Pkt do rankingu chyba nie traci jakby zremisowała 2 mecz no nie? Zobaczymy co będzie w 3 rundzie.
Odpowiedz cytując