Wyświetl pojedynczy post
Tomgoo
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12831
Stary 02.07.2009, 20:50
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Zauważyłem. Mi chodziło o to, że w tym wypadku nie było żadnych negocjacji. Warunki obecnego kontraktu zostały wynegocjowano przed rokiem. Obecnie po prostu skorzystano z zapisu w poprzednim kontrakcie i parafowano nową umowę.
A czy ktoś mówił o negocjacji konraktu na nastepne lata? Wiadomo że poziom zarobków został wynegocjowany wczesniej. Więc nie siej fermentu i nie wytykaj komus błędów. Obie strony musiały wyrazić zgodę na przedłużenie, innej opcji nie ma, juz sie na tym nie raz i nie dwa przejechalismy.
Odpowiedz cytując