Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3255
Stary 02.07.2009, 20:29
ja tylko spytam, Owen, Maniche i reszta tam będzie grała czy to po prostu podobny temat i dlatego to o nich, a towarzyski jest dla jakiegoś szrotu z Francji?

jeśli opcja numer 1, to nie ma sensu tam jechać.... nie ten budżet....
Odpowiedz cytując