"11 i 12 lipca we francuskim Cannes zostanie rozegrany turniej dla piłkarzy bez kontraktu."
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,67...aniche___.html
Na miejscu Pana Bednarza pojechałbym na taki turniej i się rozejrzał trochę. Wiadomo w końcu jak Legia znalazła Ouatttare......