Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tomgoo
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.
Offline
#
12824
02.07.2009, 19:50
Sopranos
napisał(a):
Singlarowi przedłużono. Najwidoczniej to zależy od zapisów w kontrakcie.
Singlarowi sami nie przedłuzyli. Obie strony wyraziły zgodę na przedłużenie.
Tomgoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomgoo
Znajdź inne posty napisane przez Tomgoo