Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Perel
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
2477
02.07.2009, 19:41
No niestety nie ma transmisji. Zostaje relacja tekstowa na stronie Polonii lub uefa:
http://ksppolonia.com/web/index.php?typ=relacja&id=13
http://www.uefa.com/live/competition...503/index.html
Perel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Perel
Znajdź inne posty napisane przez Perel