Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12819
Stary 02.07.2009, 19:31
eMTe napisał(a):Wyświetl post
http://www.potrafiekibicowac.eu/ze-s...k-w-wisle.html

Tutaj jest napisane, że jak przychodzili to Kurto podpisał półroczny, więc jego raczej już nie zobaczy, a Jonczyk chyba zostanie...
Przecież Kurto przebywa na zgrupowaniu w Austrii więc chyba przedłużył...Obydwaj podpisywali na pół roku, dobrze pamiętam.

Szkoda Jończyka bo się wydawało ,że naprawdę utalentowany chłopak.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując