Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta
Offline
#
12819
02.07.2009, 19:31
eMTe
napisał(a):
http://www.potrafiekibicowac.eu/ze-s...k-w-wisle.html
Tutaj jest napisane, że jak przychodzili to Kurto podpisał półroczny, więc jego raczej już nie zobaczy, a Jonczyk chyba zostanie...
Przecież Kurto przebywa na zgrupowaniu w Austrii więc chyba przedłużył...Obydwaj podpisywali na pół roku, dobrze pamiętam.
Szkoda Jończyka bo się wydawało ,że naprawdę utalentowany chłopak.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
matizaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matizaq
Znajdź inne posty napisane przez matizaq