|
Moim zdaniem najtrudniejszy będzie jednak Olimpiakos. Mają wielkie ciśnienie na LM po wpadce w poprzednim sezonie, gdy sensacyjnie odpadli już w eliminacjach.
Partizan osobiście uważam jednak za słabszy. No nie przesadzajmy, dziadek Kristaic za darmo to niby taki hit ? A reszta transferów ine przekracza granicy 500k euro.
. .
|