Wyświetl pojedynczy post
Cia
Senior Member
 
Od: 02.2006
Skąd: Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12815
Stary 02.07.2009, 18:34
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Jonczyk miał podpisany kontrakt na pół roku, który już upłynął. Tak więc jest obecnie wolnym zawodnikiem.
http://wisla.krakow.pl/pl/mesa/oni_odeszli_z_wisly/
Tutaj nie ma nic wspomniane o tym. Więc wtf?
Odpowiedz cytując