Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cia
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Tychy
Offline
#
12815
02.07.2009, 18:34
K4millo
napisał(a):
Jonczyk miał podpisany kontrakt na pół roku, który już upłynął. Tak więc jest obecnie wolnym zawodnikiem.
http://wisla.krakow.pl/pl/mesa/oni_odeszli_z_wisly/
Tutaj nie ma nic wspomniane o tym. Więc wtf?
Cia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cia
Znajdź inne posty napisane przez Cia