|
Mam nadzieję, że kontrakt z Adisem Nurković'em zostanie podpisany w poniedziałek (w sobotę zagra w sparingu z NK Rijeka). Pozostanie jeszcze zakupić 2 obrońców, bo praktycznie mamy tylko 4(!) i bramkostrzelnego napastnika i można liczyć na niezła grę w co najmniej fazie grupowej Ligi Europejskiej. Mam nadzieję, że Paweł pogra jeszcze u nas chociaż pół roku i te informacje na temat zainteresowania klubów z Londynu okażą się przynajmniej narazie plotkami. Jeśli jednak rzeczywiście tak jest to komu jak komu, ale Pawłowi ten transfer by się należał, choć "dziura" po nim byłaby nie do załatania jak na obecne możliwości Wisły Kraków.
Szukam kibiców Wisełki Kraków z województwa zachodniopomorskiego, ewentualnie wielkopolskiego. Proszę pisać na priv
|