bearex napisał(a):

|
Niestety testują go, mam nadzieje że pójdzie na wypożycznenie bo nie wyobrażam sobie żeby odpuścić tak młodego i utalentowanego gracza.
|
Jonczyk miał podpisany kontrakt na pół roku, który już upłynął. Tak więc jest obecnie wolnym zawodnikiem.