Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12813
Stary 02.07.2009, 18:16
bearex napisał(a):Wyświetl post
Niestety testują go, mam nadzieje że pójdzie na wypożycznenie bo nie wyobrażam sobie żeby odpuścić tak młodego i utalentowanego gracza.
Jonczyk miał podpisany kontrakt na pół roku, który już upłynął. Tak więc jest obecnie wolnym zawodnikiem.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując