grosz napisał(a):

|
o ile transfery do Wisły są przeważnie spekulacjami prasowymi, albo newsami żeby się gazeta lepiej sprzedała, to o tyle sprzedaż gwiazd Wisły niestety przeważnie sie sprawdzała. Tak było z Żurawiami, Błaszczem, Szymkiem, Uche..
|
Heh, tak samo z Sobolewskim
http://www.futbol.pl/artykul/51315.html
Małeckim
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=18502
Baszczyńskim
http://ekstraklasa.net/news,11349,ba...e_z_wisly_.htm
Poczekajmy do oficjalnych wiadomości.