Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12811
Stary 02.07.2009, 17:26
grosz napisał(a):Wyświetl post
o ile transfery do Wisły są przeważnie spekulacjami prasowymi, albo newsami żeby się gazeta lepiej sprzedała, to o tyle sprzedaż gwiazd Wisły niestety przeważnie sie sprawdzała. Tak było z Żurawiami, Błaszczem, Szymkiem, Uche..
Heh, tak samo z Sobolewskim http://www.futbol.pl/artykul/51315.html
Małeckim http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=18502
Baszczyńskim http://ekstraklasa.net/news,11349,ba...e_z_wisly_.htm



Poczekajmy do oficjalnych wiadomości.
Odpowiedz cytując