Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3812
Stary 02.07.2009, 16:54
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Pracowałeś swego czasu w "Nie do wiary" ?
Nie, w "faktach i mitach" i "naszej legii", a co?
--------------------------------------------------------------


"(...)30 czerwca niemiecki Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie dotyczące traktatu z Lizbony. Uznał, że traktat będzie mógł być ratyfikowany przez prezydenta Horsta Köhlera po tym, jak parlament poprawi niemieckie prawo. Niemieccy politycy, w tym Angela Merkel, tryskali optymizmem. Również w polskich mediach można usłyszeć komentarze, że po tej drobnej zmianie w prawie, traktat będzie mógł być bez przeszkód ratyfikowany. Mało kto zauważył, że zmiana wcale nie jest „drobna”, a orzeczenie trybunału oznacza w zasadzie „nacjonalizację” Unii Europejskiej przez Niemcy.(...)"

"Niemcy „nacjonalizują” Unię Europejską", Stefan Hambura
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 02.07.2009 o godz. 18:12.