Martinus napisał(a):

|
Pracowałeś swego czasu w "Nie do wiary" ?
|
Nie, w "faktach i mitach" i "naszej legii", a co?
--------------------------------------------------------------
"(...)30 czerwca niemiecki Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie dotyczące traktatu z Lizbony. Uznał, że traktat będzie mógł być ratyfikowany przez prezydenta Horsta Köhlera po tym, jak parlament poprawi niemieckie prawo. Niemieccy politycy, w tym Angela Merkel, tryskali optymizmem. Również w polskich mediach można usłyszeć komentarze, że po tej drobnej zmianie w prawie, traktat będzie mógł być bez przeszkód ratyfikowany. Mało kto zauważył, że zmiana wcale nie jest „drobna”, a orzeczenie trybunału
oznacza w zasadzie „nacjonalizację” Unii Europejskiej przez Niemcy.(...)"
"Niemcy „nacjonalizują” Unię Europejską", Stefan Hambura