Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12807
Stary 02.07.2009, 16:49
o ile transfery do Wisły są przeważnie spekulacjami prasowymi, albo newsami żeby się gazeta lepiej sprzedała, to o tyle sprzedaż gwiazd Wisły niestety przeważnie sie sprawdzała. Tak było z Żurawiami, Błaszczem, Szymkiem, Uche.

tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie koledzy kibice jak by tak sprzedać Brożka co bym nie chciał doświadczyć to nie zły interes by mógł być bo ma kosztować 4 mln euro czyli na pln gdzieś 18 mln zł... Czyli Wiecie co można za to kupić nawet takich 3 nie docenianych brożków
podaj ich nazwiska i daj gwarancje ze w ciągu trzech tygodni (el.LM) będą prezentować podobne umiejętności co Brożek.
Odpowiedz cytując