o ile transfery do Wisły są przeważnie spekulacjami prasowymi, albo newsami żeby się gazeta lepiej sprzedała, to o tyle sprzedaż gwiazd Wisły niestety przeważnie sie sprawdzała. Tak było z Żurawiami, Błaszczem, Szymkiem, Uche.
tedi100 napisał(a):

|
Słuchajcie koledzy kibice jak by tak sprzedać Brożka co bym nie chciał doświadczyć to nie zły interes by mógł być bo ma kosztować 4 mln euro czyli na pln gdzieś 18 mln zł... Czyli Wiecie co można za to kupić nawet takich 3 nie docenianych brożków
|
podaj ich nazwiska i daj gwarancje ze w ciągu trzech tygodni (el.LM) będą prezentować podobne umiejętności co Brożek.