Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12800
Stary 02.07.2009, 16:18
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Taa...
Zagłębie Lubin było mistrzem kraju, my kupiliśmy ich najlepszego gracza - Łobodzińskiego. Łobo to Kuba? ;]

Jeszcze zobaczysz, ze Lobo bedzie gwiazdą
moze Skorza przekwalifikuje spowrotem na napastnik atak jak zaczynal kariere... wysoki jest...
jgw napisał(a):Wyświetl post
Oficjalna nie działa! Wgrywają pewnie następny transfer!
albo hakerze wkradli sie na strone i napisali newsa ze Kirm przechodzi a w rzeczywistosci to nieprawda

no zdjecie to hakery oszukali!!
widzialem dzisiaj Wilczka ma 3 dniowy zarost a na zdjeciu jest ogolony... to spreparowane
dobra koniec zartów... bo bana dostane w bonusie
Powód: Wilczek
Ostatnio edytowane przez Przemoo : 02.07.2009 o godz. 16:23.
Odpowiedz cytując