Incognito2192 napisał(a):

Taa...
Zagłębie Lubin było mistrzem kraju, my kupiliśmy ich najlepszego gracza - Łobodzińskiego. Łobo to Kuba? ;]
|
Jeszcze zobaczysz, ze Lobo bedzie gwiazdą

moze Skorza przekwalifikuje spowrotem na napastnik atak jak zaczynal kariere... wysoki jest...
jgw napisał(a):

Oficjalna nie działa! Wgrywają pewnie następny transfer!
|
albo hakerze wkradli sie na strone i napisali newsa ze Kirm przechodzi a w rzeczywistosci to nieprawda
no zdjecie to hakery oszukali!!
widzialem dzisiaj Wilczka ma 3 dniowy zarost a na zdjeciu jest ogolony... to spreparowane

dobra koniec zartów... bo bana dostane w bonusie