Pan Jotka napisał(a):

Zgadzam sie, ze TT ma lepszych pilkarzy indywidualnie. Tyolko mówiąc konkretnie o Pawle sam przyznajesz , że kondycyjnie to ze 2 seozny by musial popracowac. Wątpie czy ktos dałby mu te 2 sezony ;-)
Czy pójdzie to sie okaże. Ja w to nie wierze.
|
w tym aspekcie się zgadzamy, ja też nie wierzę że odejdzie

myslę ze kluczowa będzie tu niedawna kontuzja...może przed nią dałby jeszcze radę...ale dla mnie jeszcze nie doszedł do pełnej sprawności, nie ma tego przyśpieszenia i szarpnięcia co kiedyś. Oby teraz to poprawił. A w naszym interesie leży, aby do pełnej foemy dochodził w barwach Wisły
dzięki za dyskusje, pozdrawiam
