Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12783
Stary 02.07.2009, 15:39
Chciałbym jeszcze zauważyć jedną rzecz - jak ktoś cche za zawodnika który ma do nas przejść 1 mln € to pukamy się w głowę i mówimy o przecenianiu polskich "kopaczy". Jak trzeba sprzdać kogoś z naszego składu to o kwocie mniejszej jak2,5 mln € nie ma mowy. Ot hipokryzja - narodowa przywara Polaków (albo innaczej Kalizm - Kali ukraść krowa -dobrze; Kaliemu ukraśc krowa ...)
Odpowiedz cytując