Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
12775
02.07.2009, 15:15
Na oficjalnej zobaczyłem, uwierzyłem i sie bardzo ucieszyłem
W końcu Kirm w Wiśle. Wierze że bedzie to wartościwy i pożyteczny zawodnik dla Wisły. Teraz najwazniejsze to sprowadzenie bramkarza.
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
mhl_pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mhl_pl
Znajdź inne posty napisane przez mhl_pl