Mam film Wyspa na DVD i gdy odpalam go na komputerze to pojawia się okno żebym zainstalował program InterActual player, mogę go oczywiście nie instalować, a film "pójdzie" i tak na np. Power DVD ale gdy wrzucam płytkę do stacjonarnego odtwarzacza DVD to w ogóle nie idzie. Chwilę ładuje i pojawia się napis "no disc". Ten odtwarzacz jest już stary i czyta tylko oryginalne DVD, żadnych divx'ów. W związku z tym, gdy kupie jakiś nowszy odtwarzacz film odpali bez problemu czy będę go musiał oglądać tylko na DVD
