Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12774
Stary 02.07.2009, 15:13
Proud napisał(a):Wyświetl post
a co to za potęga ten Fulham? kto tam gra? Ronaldinho czy Kaka?

solidna, fizyczna drużyna...technicznie na pewno by nie odstawał, szybkościowo raczej też nie ;p troche słaba skutecznośc, ale jak oglądam skroty kolejki Premiership to skutecznością nie zachwycają te slabsze kluby. Dla mnie to włąsnie wymarzona liga dla Pawła. Hiszpańska czy Włoska zbyt techniczna.

ale mam nadzieję że jednak tam nie zakotwiczy
Jakie to potegi grają w Premiership to pokazał choćby nasz mecz w pucharach z Tottenhamem. O ile mnie pamieć nie myli to byli na 16 miejscu w tabeli, a my im rady nie daliśmy...A Fulham to jest po prostu solidny średniak Barclays Premierleague w którym zwyciestwo nalezy wybiegac. Jak Paweł by przebiegl sie 2 razy conajkmniej w tygodniu po 80 minut po boisku to zobaczyłsbyś różnice między nim , a resztą "średniaków" z Fulham
Zycze chloapkowi jak najlepiej , ale nie widze zadnego pilkarza od nas ktory bylby w stanie sobie pograć (nnie posiedzieć na ławie) w Premier League. Może jedynie Błaszczykowski by sie mogl zalapac.
Odpowiedz cytując