Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1519
Stary 02.07.2009, 15:13
KamAr napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do kogoś, kto uczęszcza na UJ...jak tam jest?;> Bo słyszałem nie za barzo pochlebne opinie o tamtejszych profesorach..;>
ja uczeszczam... nawet na dwa kierunki- jeden rewelacja, drugi- studiuje, bo zawsze to chcialam robic, ale i ludzi, i profesorow nie lubie. Na co sie wybierasz?
Odpowiedz cytując