Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
12773
02.07.2009, 15:12
Ja nie wiem co Wy chcecie od tego Viniciusa jak dla mnie jest dosyć szybki i ma dobre uderzenie (silne).Jakby był waleczny to na zmiennika jak znalazł.
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10