emailowiec napisał(a):

Ten cały Vinicius jakiś taki nieporadny na tym filmiku. Nawet nasi chłopcy z ME go ogrywają jak chcą
|
Na filmiku pokazali tylko jedną jego "bramkę", pewnie drugą strzelił jak chłopcy zeszli odpocząć, a on nie zrozumiał o co im chodzi ; D
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...mki_viniciusa/