Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12772
Stary 02.07.2009, 15:08
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Ten cały Vinicius jakiś taki nieporadny na tym filmiku. Nawet nasi chłopcy z ME go ogrywają jak chcą
Na filmiku pokazali tylko jedną jego "bramkę", pewnie drugą strzelił jak chłopcy zeszli odpocząć, a on nie zrozumiał o co im chodzi ; D

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...mki_viniciusa/
Odpowiedz cytując