|
Zola - ja dzisiaj byłem na UP i trzeba dostarczyc podanie, dowód wpłaty i kserokopię świadectwa dojrzałości. Na AGH z tego co pisze na stronie raczej nic nie donosi się przed ogłoszeniem wyników:
W tym roku nie wymagamy od kandydatów składania we wstępnym etapie żadnych dokumentów papierowych. Wszelkie informacje, w tym deklaracja kierunków, na które kandydat aplikuje, będą zbierane w formie elektronicznej poprzez system e-Rekrutacja.
Perkele!
|