Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 02.07.2009, 15:07
Zola - ja dzisiaj byłem na UP i trzeba dostarczyc podanie, dowód wpłaty i kserokopię świadectwa dojrzałości. Na AGH z tego co pisze na stronie raczej nic nie donosi się przed ogłoszeniem wyników:

W tym roku nie wymagamy od kandydatów składania we wstępnym etapie żadnych dokumentów papierowych. Wszelkie informacje, w tym deklaracja kierunków, na które kandydat aplikuje, będą zbierane w formie elektronicznej poprzez system e-Rekrutacja.
Perkele!
Odpowiedz cytując