Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12771
Stary 02.07.2009, 15:06
Co do transferu Andraża bardzo sie cieszę, wygląda na piłkarza który gra nieco innaczej od Zienia (bliżej środka boiska) ale który może go zastąpić.

Co do pogłosek o odejściu Brozka, to jest to wiadomośc tragiczna !!

Jest to jedyny typowy napastnik w naszej kadrze, jeśli odejdzie nie będziemy mieli choćby jednego nawet jak an poziom ligowy (Boguski kontuzjowany, zresztą tpo jest "wolny elektron" (Kyut, Arshawin, Messi) a nie napastnik.)

Jestem zdania ze w tej chwili N I E M A po prostu zawodnika na świecie który mógłby zastapić w Wiśle Brożka przez te krytyczne 0,5 roku zanim nowy napastnik sie ogra, a od tego 0,5 roku może zależeć 8 mln € i krzełamanie pewnej granicy do tej pory dla nas nieprzekraczalnej.Brożek po prostu musi zostać dać mu podwyżkę na 350 tyś € i tyle.

Tylko nie ma się co czarować 4-5 mln € i nie ma bata żebyśmy odmówili, zwłaszcza że WEST HAm to nienajgorszy dla Brozia kierunek transferu, i pewnie chciałby wyjechać.
Odpowiedz cytując