Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12766
Stary 02.07.2009, 14:50
Normalnie gdyby jakis angielski klub wykladal za Brozka powiedzmy 4 mln euro, to nad sprzedaza nikt dlugoby sie nie zastanawial. Mozna gdybac, czy najbardziej realna od lat szansa na awans do LM jest w stanie to zmienic. Nie sadze, chociaz patrzac od strony finansow, klub musi sobie zadawac pytanie, czy bardziej mu sie oplaca dac sobie wyrwac Brozka za te przykladowe 4 mln, czy zaryzykowac i sprobowac zgarnac o 3 mln wiecej za awans do LM, a potem...i tak ewentualnie sprzedac Brozka.

Na ta chwile, atak Wisly przy zalozeniu odejscia Brozka, to sprawa niewyobrazalna. Bednarz nie zdolal zalatwic Brozkowi sensownego partnera (a szukal odkad sie tu pojawil), wiec tym bardziej ciezko sobie wyobrazic, ze nagle bedzie w stanie sciagnac dwoch klasowych snajperow jednoczesnie.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 02.07.2009 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując