|
Aha i jeszcze co powiedział. U niego w West Hamie pojawił się temat sprzedaży ich najlepszego napastnika Ashtona, jednak żądają większej sumy od Sunderlandu. Kumpel mówi że jeśli tamten by odszedł to szukaliby jego następcy i może stąd ta plotka w Polsce o Brożku... Jednak kumpel mówi że West Ham szukałby jakiegoś klasowego napastnika znanego w Europie, który odrazu mógłby strzelać im gole. Jak na razie tematu Brożka w West Hamie nie ma.
|