Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12764
Stary 02.07.2009, 14:45
element napisał(a):Wyświetl post
Vinicius na testach w Wiśle
http://www.youtube.com/watch?v=Q9ouuT16HOQ
Coś mi się wydaje, że za chwilę odeślą go do domu.

Celownik ma świetnie wyregulowany

Już lepszym pomysłem byłoby wziąść tego Drozdowicza do Austrii.
Odpowiedz cytując