|
Info od kumpla, zagorzałego kibica West Hamu, który jest na wszystkich domowych meczach WHU. Klub się Brożkiem najprawdopodobniej nie interesuje, jakiś czas temu była mowa o Małeckim ale też szybko się rozmyła... Jego zdaniem WHU ma inne zdanie w tym czasie i ściąga piłkarzy na innym poziomie: Jimenez z Interu i negocjują o wypożyczenie Manciniego z Interu (tak tego co kiedyś wymiatał w Romie).
|