Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12761
Stary 02.07.2009, 14:34
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Kiedy odeszli stracilismy tytuł MP. A to ósme miejsce w lidze... nie chce straszyć, ale dobry napastnik jest potrzebny nawet na polską ligę.

Poczekajmy spokojnie (łatwo powiedzieć, prawda?).
Popatrzyłeś na to " osiągnięcie " czysto od strony piłkarskiej. Popatrz na to z tej strony, że w ówczesnym sezonie mieliśmy bodaj 3 lub 4 trenerów.

Jakoś tak teraz wszyscy nagle zadowoleni z transferu. A gdzie są teraz Ci, co wielkie żale wylewali, że Bednarz w hu** Wisłe robi.
Nie ma co popadać w hura optymizm. Jeśli zakontraktują Braza, możemy powiedzieć o sukcesie polityki transferowej naszego Klubu. Póki co, ochłońcie, bo to, że mamy jednego nowego zawodnika, nie oznacza, że podbijemy europę...
Odpowiedz cytując