WislakP napisał(a):

Kiedy odeszli stracilismy tytuł MP. A to ósme miejsce w lidze... nie chce straszyć, ale dobry napastnik jest potrzebny nawet na polską ligę.
Poczekajmy spokojnie (łatwo powiedzieć, prawda?).
|
Popatrzyłeś na to " osiągnięcie " czysto od strony piłkarskiej. Popatrz na to z tej strony, że w ówczesnym sezonie mieliśmy bodaj 3 lub 4 trenerów.
Jakoś tak teraz wszyscy nagle zadowoleni z transferu. A gdzie są teraz Ci, co wielkie żale wylewali, że Bednarz w hu** Wisłe robi.
Nie ma co popadać w hura optymizm. Jeśli zakontraktują Braza, możemy powiedzieć o sukcesie polityki transferowej naszego Klubu. Póki co, ochłońcie, bo to, że mamy jednego nowego zawodnika, nie oznacza, że podbijemy europę...