Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12758
Stary 02.07.2009, 14:22
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
moze jednak zle ze Wisla dala na kolejny sezon na wypozyczenie Kowalskiego? Mysle, ze gdyby zostal to napewno pogralby troche, przy takiej liczbie meczy jaka nas czeka w tej rundzie. Mam nadzieje, ze jesli zgodzili sie na wypozyczenie to przyjdzie do nas jednak srodkowy obronca. Moze wlasnie ten Braz A jak to z nim bylo czy on u nas troche pogral w sparingu i mu podziekowano czy od razu Panathinaikos Nas wyprzedzil
Nic z nami nie grał. Przyjechał na kilka dni z Beto do Krakowa. Od początku mówiono, że tylko w celach turystycznych, bo ma grać w przyszłym sezonie w PAO. A co działo się za kulisami tego nie wiemy.
Odpowiedz cytując