Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód
Offline
#
12758
02.07.2009, 14:22
canarinhos
napisał(a):
moze jednak zle ze Wisla dala na kolejny sezon na wypozyczenie Kowalskiego? Mysle, ze gdyby zostal to napewno pogralby troche, przy takiej liczbie meczy jaka nas czeka w tej rundzie. Mam nadzieje, ze jesli zgodzili sie na wypozyczenie to przyjdzie do nas jednak srodkowy obronca. Moze wlasnie ten Braz
A jak to z nim bylo
czy on u nas troche pogral w sparingu i mu podziekowano
czy od razu Panathinaikos Nas wyprzedzil
Nic z nami nie grał. Przyjechał na kilka dni z Beto do Krakowa. Od początku mówiono, że tylko w celach turystycznych, bo ma grać w przyszłym sezonie w PAO. A co działo się za kulisami tego nie wiemy.
Snow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Snow
Znajdź inne posty napisane przez Snow