Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12757
Stary 02.07.2009, 14:16
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
Teraz formacja pomocy Wisły jest już na 100% najsilniejsza w Lidze (zakładam, że facet z takim CV jak Kirm nie może grać gorzej od Zienia, no i że Garguła po kontuzji będzie wciąż dobrym rozgrywającym). Gorzej, że czasu do kwalifikacji LM już niewiele, a trzeba jeszcze załatać 3 (bramkarz, prawy obrońca, rez. napastnik), a może nawet 4 (rezerwowy środ. obrońca) załatać...
moze jednak zle ze Wisla dala na kolejny sezon na wypozyczenie Kowalskiego? Mysle, ze gdyby zostal to napewno pogralby troche, przy takiej liczbie meczy jaka nas czeka w tej rundzie. Mam nadzieje, ze jesli zgodzili sie na wypozyczenie to przyjdzie do nas jednak srodkowy obronca. Moze wlasnie ten Braz A jak to z nim bylo czy on u nas troche pogral w sparingu i mu podziekowano czy od razu Panathinaikos Nas wyprzedzil
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując