misiek_86 napisał(a):

|
Teraz formacja pomocy Wisły jest już na 100% najsilniejsza w Lidze (zakładam, że facet z takim CV jak Kirm nie może grać gorzej od Zienia, no i że Garguła po kontuzji będzie wciąż dobrym rozgrywającym). Gorzej, że czasu do kwalifikacji LM już niewiele, a trzeba jeszcze załatać 3 (bramkarz, prawy obrońca, rez. napastnik), a może nawet 4 (rezerwowy środ. obrońca) załatać...
|
moze jednak zle ze Wisla dala na kolejny sezon na wypozyczenie Kowalskiego? Mysle, ze gdyby zostal to napewno pogralby troche, przy takiej liczbie meczy jaka nas czeka w tej rundzie. Mam nadzieje, ze jesli zgodzili sie na wypozyczenie to przyjdzie do nas jednak srodkowy obronca. Moze wlasnie ten Braz

A jak to z nim bylo

czy on u nas troche pogral w sparingu i mu podziekowano

czy od razu Panathinaikos Nas wyprzedzil
