Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12753
Stary 02.07.2009, 14:09
Brożek do Anglii?

Pojawiło się realne zainteresowanie Pawłem Brożkiem. Wyceniany przez Wisłę na 3-4 mln euro napastnik może wkrótce trafić na Wyspy Brytyjskie. Do decydujących rozmów ma dojść w Austrii, przy okazji sobotniego sparingu z Rijeką.

Zainteresowane Brożkiem jest ponoć londyńskie Fulham. Wymienia się też West Ham United, chodzi jednak raczej o ten drugi klub.

źródło: www.wislakrakow.com

Nie tylko Weszło podało więc tą informację. Nie wydaje mi się, żeby była to pomyłka. Ktoś wie o której gramy sparing z Rijeką? Jeśli Paweł Brożek w nim nie wystąpi to niestety, ale będzie to znaczyło, że praktycznie straciliśmy jedynego klasowego napastnika. O jego odejściu mówi się co pół roku, dlatego też wierzę, że Bednarz ma listę 2-3 kandydatów, którzy mogą od zaraz do nas dołączyć i godnie zastąpić Brożka. W tej sytuacji szkoda, że Omonia sprzątnęła nam z przed nosa Żurawskiego. Nie byłby rozwiązaniem perspektywicznym ale dobrą jakość by zagwarantował. Jedno jest pewne - w lidze polskiej nie ma zawodnika, który dałby radę zastąpić Brożka. Będziemy musieli szukać za granicą. Pewnie kwestią czasu jest pojawienie się w mediach absurdalnych informacji o Wichniarku
Na szczęście nic nie jest na chwilę obecną przesądzone, oby Paweł został.
Odpowiedz cytując