Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12747
Stary 02.07.2009, 13:59
Weszlo akurat nie jest za amica, zresztqa nie raz im cisneli z powodu tej fuzji. a informacje maja fachowe. nie powtarzaja belkotu jak inne Gazety czy futbole
Odpowiedz cytując