Brożek do Anglii

? Wolne żarty..Klub londyński

? Chyba Millwall albo...Barnet . Nie ta klasa,żeby grał choćby w Fulham.
Poza tym nie ogarniam---jezeli mogą zarobić ok,2-3mln euro za wystepy w pucharach to po co sie rzucać na sprzedaż najelpszego za 3mln? Bo przypominam , że za rok BĘDZIEMY MIELI STADION,zaplecze do gry w europejskich pucharach , ale żeby grać choćby w Lidze Europekjskiej to należałoby do niej awansować. Co bez choćby jednego napastnika wyższych lotów będzie ciężkie.Sumując: 2 razy wystep w Pucharach i conajmniej awans do Ligii Europejskiej to 4 mln+prawa do tarnsmisji+sprzedaż biletów. A także ewentualna sprzedażza niezła kase Brozka jezeli zagraja w tych pucharach. Zatem sprzedanie Pawła nie wnosi NIC w rozwoj finasowy klubu z R22.