Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12745
Stary 02.07.2009, 13:56
Najlepiej by było tak: wchodzimy do LM Broziu zostaje odpadamy Broziu moze odejsc ale bardzo prosze zeby zostal przynajmniej na eliminacje bo jego zastapic sie w trej chwili po prostu nie da. W Polsce nie mamy zawodnika ktory by mial choc zblizone umiejetnosci strzeleckie do Pawla, latwo jest mowic ze sprowadzimy na jego miejsce trzech tylko skad? Nie codzien sie trafia w nizszej lidze Błaszczykowski lub ostatnio Robert Lewandowski trzebaby bylo pogrzebac w Brazylii itp. a gdzie pewnosc ze nie bedzie Beto 2?
Odpowiedz cytując