Ładnie ,ładnie - 2 dni , 2 transfery. Myślę ,że zarówno Kirm jak i Garguła mogą być wiodącymi postaciami naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.
Co do Pawła : Cóż zródło informacjii nie jest zbyt pewne bo wiadomo,że weszlo.com to zagorzali kibice...Amici. Jednak jeżeli to wszystko jest prawdą i Paweł będzie chciał odejść to należy dać mu tą możliwość...Za to wszystko co dla nas zrobił- należy mu się !
Nie powinno to jednak przeszkodzić w utargowaniu jak najlepszej ceny. Wiadomo,że większość tej kasy poszła by na dług,ale jakaś przynajmniej jakaś część powinna być spożytkowana na nowych zawodników.
Czy Anglicy muszą koniecznie wiedzieć ,że Paweł nie chce iść do Rosjii ? Można ich postraszyć zawsze ,że Rubin daje więcej ( a zapewne daje).Jeżeli naprawdę będzie im zależało to wyłążą większą kasę od Rosjan. Jeżeli nie to ...mają pecha.Nikt nie będzie płakał za tym...że Paweł został.
