Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12742
Stary 02.07.2009, 13:55
Jeśli by się faktycznie te kluby interesowały Brożkiem to najlepiej by było żeby to był West Ham który nie gra w żadnych pucharach europejskich wtedy istniałaby szansa że Brozio mógłby podpisać teraz a pójść zimą.
Do Rosji Paweł nie pójdzie myślę, że ma na tyle rozumu i dokładnie wie, co się stało z Gorawskim, by odrzucić nawet duże pieniądze.

Jesteśmy klubem, który zarabia głównie na transferach tak, że niestety, gdy będzie dobra oferta Paweł pójdzie a będzie to ogromna strata, bo najtrudniej jest znaleźć klasowego napastnika do grania od zaraz.
Odpowiedz cytując