Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12740
Stary 02.07.2009, 13:51
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Ja uwazam ,ze jesli Rubin Kazan na powaznie interesuje sie Brozkiem wraz z jednym z klubow angielskich to za kwote nizsza jak 3 mln euro Pawel nie odejdzie. A jesli w gre wchodzi kontachent z Rosji to kwota transferu moze byc naprawde wysoka, tylko ze Pawel do Rosji grac prawdopodbnie nie pojdzie.

Najlepszym rozwiazaniem dla nas jest, zeby Pawel zostal, ale powazna oferta z Anglii = transfer Pawla.
Z tego co pamiętam to Brożek mówił, że chce iść na zachód, a liga rosyjska go w ogóle nie interesuje. A skoro mamy już Kirma to teraz pozbyć się Kaźmierskiego i zatrudnić trenera bramkarzy, który będzie rozwijał zawodników a nie ich cofał. Poprzedni był niezły, a już nawet Holocher czy jak mu tam było kiedy Wisła miała największe sukcesy w tej dekadzie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując