Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
1515
02.07.2009, 13:46
Rejestrował się ktoś na Uniwersytet Ekonomiczny? Jak chce się zalogować to wyskakuje mi zmiana hasła i tylko tyle widzę.
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW