Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12738
Stary 02.07.2009, 13:45
bany roczne () dla tych ktorzy maja "pewne info". Moze by ich taki ban oczny nauczył zeby cicho siedziec a nie głupoty pisac.

Co do Kirma, było duzo plotek w prasie, nasz zarzad do konca nic nie potwierdził. Po prostu taka musimy prowadzic polityke, 0 doniesien i dopiero jak podpisujemy to wychodiz info. Wiem tylko ze w kazdej plotce prasowej troche prawdy zapewne jest, albo sie interesowalismy tymi piłkarzami (Braz, Vladavic itd) albo sie nadal interesujemy. Tylko ze poki nie podpiszemy to info nie bedzie.
Temat mamy fajny do pogadania, spekulacji ale za duzo tutaj jest osob co sie napala zbyt bardzo, pogadajmy ale spokojnie, bez linkow do transfermarktow ktore sa nic nie znaczace, bez napalania sie na Vladavicow, Brazow itp
Odpowiedz cytując