|
Obym nie wykrakał, ale mogą myśleć, że teraz się opłaca bo Dawid (z GKS, a nie PAO; swoją drogą może o niego chodzi ; D) jest do wyjęcia za 1/5 tej sumy : /
Można jeszcze sytuacje ratować i pokazać jak Brożek jest ważny dla Wisły i za cenę kontraktów, których już nie musimy opłacać zaproponować mu najatrakcyjniejszą płacę w Ekstraklasie 500-600 tys. euro. W przypadku awansu choćby do IV rundy to ten kontrakt jak i Kirm się zwrócą i zostanie trochę, a z nimi możemy się bić jeszcze o inne cele : )
Ostatnio edytowane przez eMTe : 02.07.2009 o godz. 13:45.
|