|
Obiecujący transfer. Jeszcze ze czterech grajków typu Braz i będzie to wygladało dość optymistycznie o ile Paweł nie odejdzie, a kontuzjowani wrócą do gry. A jak Paweł odejdzie to... w tydzień Go nie zastąpimy - cudów nie ma:(
Paweł-wiele zrobiłeś dla Wisły i masz prawo odejść kiedy zechcesz, ale proszę - jeszcze nie teraz...
|