Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12730
Stary 02.07.2009, 13:26
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiający jest ten pęd polskich zawodników na ławki zespołów z zachodu. Brożek jest dobry na naszą ligę,na Europę zwyczajnie przeciętny. U Nas nie ma rywalizacji w ataku, a jak pójdzie gdziekolwiek to na jego miejsce jest,dwóch trzech takich jak on,albo i lepszych. Dwa mecze neiskuteczności i ławka, później psycha siada,bo nie gra. Co tu dużo mówić> Jesli nie chce być tylko "kimś" wypożyczanym z klubu do klubu,to powinien zostać u nas. Żle mu u nas nie jest. NO chyba,że zamieni Wisłę na jakigoś średnika Greckiego, to wtedy może pograć. Ale jak ja czytam,ze on do Anglii jest przymierzany to uważam to tylko i wyłącznie za niesmaczny żart.

dokładnie , Brożek jest świetny jak na polskie warunki ale byli lepsi od niego.
Szymkowiak , Kosa , Żuraw i Franek oni zagranicą nie wiele zawojowali (chociaż pierwszy sezon Magica był obiecujący)
Jedynie Błaszczu i Kalu Uche coś działają.
Odpowiedz cytując