Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Robal_90
Member
Od: 04.2006
Skąd: Bielsko/ Więckowice k.Krakowa
Offline
#
1513
02.07.2009, 13:26
Mlody Wislak
napisał(a):
ted rok temu nie trzeba było wrzucać żadnej fotki. Oczywiście jest tam informacja ,że należy to uczynić ale większość osób to olewa
Nie wiem jak w tym roku ale w tamtym nic nie wrzucałem
W tym roku trzeba ją wrzucić, jest to obowiązkowe i bez tego nie da się przejść do kolejnej części rejestracji... Wiem, bo 2 godziny temu się rejestrowałem i miałem niemały problem z wrzuceniem tego zdjęcia (dziwny program do obróbki)
Robal_90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robal_90
Znajdź inne posty napisane przez Robal_90