Wyświetl pojedynczy post
Robal_90
Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Bielsko/ Więckowice k.Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1513
Stary 02.07.2009, 13:26
Mlody Wislak napisał(a):Wyświetl post
ted rok temu nie trzeba było wrzucać żadnej fotki. Oczywiście jest tam informacja ,że należy to uczynić ale większość osób to olewa
Nie wiem jak w tym roku ale w tamtym nic nie wrzucałem

W tym roku trzeba ją wrzucić, jest to obowiązkowe i bez tego nie da się przejść do kolejnej części rejestracji... Wiem, bo 2 godziny temu się rejestrowałem i miałem niemały problem z wrzuceniem tego zdjęcia (dziwny program do obróbki)
Odpowiedz cytując